شرکت بازرگانی سیوند

مجموعه ای مطمئن برای خرید شما

شرکت تجاری سیوند در سال ۱۳۸۹ در زمینه واردات و فروش لوازم خانگی شروع به فعالیت نمود و در راستای تکمیل اهداف خود ساختمان مرکزی خود را در زمینی به مساحت ۴۲۰ متر مربع در هفت طبقه با متراژ ۲۵۰۰ متر مربع احداث کرد.

شرکت بازرگانی سیوند فعالیت خود را در زمینه لوازم اداری، خانگی و آشپزخانه از سال ۱۳۸۴ آغاز کرده است.

این شرکت در ازای خرید مشتریان محترم خدماتی نظیر وام های بدون سود در قالب معرفی به بانک تا سقف پنجاه میلیون تومان عرضه داشته است.

مجتمع تجاری سیوند به سرعت به  یکی از کاملترین مراکز فروش لوازم خانگی در استان تبدیل شد  که همواره تنوع و کیفیت را در عرضه محصولات مد نظر داشته و با در نظر گرفتن تسهیلات ویژه خرید برای مشتریان ، افتخار همکاری  با ارگان ها و نهادها  ، موسسات و سازمان های استان را داشته است.

  در سال ۱۳۹۲  این شرکت فعالیت خود را در زمینه فروش مبلمان اداری، مبلمان منزل، اتاق خواب بزرگسال و کودک گسترش داد و مکانی برای انبار و نگهداری مجصولات به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع خریداری و تجهیز نمود.

در  سال ۱۳۹۵ مدیریت مجموعه در راستای گسترش فعالیت های شرکت، واردات انواع لوازم آشپزخانه توکار را پایه گذاری نمود و اکنون علاوه بر واردات  محصولات مختلف، قطعات، ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز این صنعت را برای شرکت های مطرح و به نام این صنعت بعهده دارد .

هدف این مجموعه واردات انواع کالاهای بروز و متنوع با قیمت های رقابتی و همکاری مشترک با تولید کنندگان به نام صنعت کشور در جهت ارتقای سطح کیفی و کمی محصولات مورد نیاز مصرف کنندگان می باشد .

خط مشی مدیریت مجموعه

مدیریت مجتمع سیوند خود از کارآفرینان جوان استان بوشهر می باشند لذا دو هدف اصلی مشتری مداری و ارتقای سطح کیفی محصولات را در سرلوحه اهداف خود قرار داده و تمام تلاش مجموعه خود را بر ارائه محصولات و تکنولوژی های جدید با حداکثر کیفیت معطوف نموده اند که با همدلی و همکاری و مسئولیت پذیری همه پرسنل سیوند به این اهداف مهم نائل خواهند آمد.

ست مایکروفر و فر تمام مشکی
بازرگانی سیوند

ویژگی های ما

شرکت قدرت تامین برای دوره طولانی مدت را دارد. شرکت بازرگانی سیوند بر اساس برنامه زمانبندی خود نسبت به خرید کالا، حمل و نقل و ترخیص آن اقدام می نماید

و به جز موارد فورس ماژور یا غیر قابل پیش بینی همواره اجناس برای عرضه موجود خواهند بود.

امکان ثبت سفارش طبق مدل و رنگ های مد نظر مشتری وجود دارد.

شما می توانید با تماس با مدیر فروش، محصولات مد نظرتون رو سفارش دهید.

شما می توانید با خیالی آسوده شرکت بازرگانی سیوند را به عنوان تامین کننده کالا و قطعات انتخاب کنید.

زیرا ما می توانیم خدماتی چون

  • عرضه کالاهای دارای استاندارد اروپا و از نظر کیفیت مورد تایید استاندارد ایران
  • عرضه کالا با قیمت های رقابتی با لحاظ نمودن کیفیت
  • عدم نیاز به سرمایه گذاری طولانی مدت شما در تامین و خرید محصول
  • ارائه پروانه تجاری کالا (پروانه گمرکی)
  • خدمات پس از فروش به مدت ۲۴ ماه
  • کارت گارانتی و دفترچه راهنمای فارسی

را تامین نماییم .